Świadczymy kompleksowo:


1. Usługi przechowywania towarów

2. Usługi magazynowe

3. Usługi transportowe

4. Działalność handlową w branżach: spożywczej i przemysłowej


Usługi magazynowe obejmują przechowywanie, konfekcjonowanie i skład towarów, spedycję w ramach outsourcingu usług magazynowych a także cross-dock dla firm. Obsługujemy sklepy internetowe, firmy handlowe, producentów, firmy transportowe oraz klientów indywidualnych. Na 10.000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowych o różnym standardzie oraz na placach składowych przechowujemy głównie towary przemysłowe, spożywcze a także wymagające specjalnego nadzoru oraz szczególnych warunków przechowywania co do rotacji (fi-fo), wymogów sanitarnych, obciążenia ogniowego i inne. Przechowujemy zarówno towary spaletyzowane, sypkie w big-bagach, pakowane niestandardowo i ponadgabarytowe jak również przechowujemy rzeczy, urządzenia, maszyny i pojazdy.


Gwarantujemy wysoką jakość zarządzania powierzonymi towarami, terminowość realizacji zleceń. Bierzemy pełną odpowiedzialność materialną za powierzone towary oraz ubezpieczamy towary od zdarzeń losowych.


Usługi transportowe – posiadamy flotę pojazdów ciężarowych i dostawczych. Pojazdy ciężarowe z zabudowami kontenerowymi z podestami załadowczymi o ładowności do 15 ton, 20 paletowe oraz furgony o ładowności do 1,5 tony, 6 paletowe.Działalność handlowa obejmuje branże:


1. Spożywczą:

- wody

- soki

- napoje bezalkoholowe

- napoje alkoholowe również wysokoprocentowe


2. Przemysłową:

- opał workowany: węgiel, brykiety węglowe i drzewne, pellet drzewny i węglowy

- kamienie naturalne: ogrodowe, użytkowe

- palety drewniane: euro, przemysłowe, niestandardowe


3. Skup:

- opakowań szklanych i plastikowych po napojach

- opakowań stalowych (kosze; kegi-beczki)

- palet drewnianych