Powierzchnie magazynowe małe i duże głównie na krótkie okresy czasowe firmom i klientom indywidualnym. Wynajmowane przez nas małe powierzchnie magazynowe wykorzystywane są głównie jako zaplecze przez małe firmy budowlane, remontowe, usługowe (np. jako składy towarów i narzędzi), firmy reklamowe (wynajem pomieszczeń dla wykonania reklam na czas realizacji zlecenia) lub a także jako magazyny dla przedstawicieli handlowych firm z innych regionów kraju. Obiekty są monitorowane a część z nich jest objęta ochroną fizyczną:


- powierzchnie magazynowe: posiadamy do wynajmu powierzchnie magazynowe o zróżnicowanym standardzie w miejscowościach: Gorzów Wlkp., Kostrzyn n/O, Sulęcin, Skwierzyna, Międzyrzecz, Myślibórz, Barlinek, Choszczno. Wielkość wynajmowanych powierzchni – od 10 do 2500 metrów kwadratowych.
Okres wynajmu powierzchni magazynowych – na 1 dzień lub na czas nieokreślony.
Stawka wynajmu pomieszczeń uzależniona od standardu oraz czasu najmu pomieszczeń; wynajmowane powierzchnie mogą być wyodrębnione, z niezależnym wejściem do pomieszczenia jak również w postaci wyodrębnionej części z większej powierzchni magazynowej; dysponujemy dużymi powierzchniami magazynowymi jak również małymi magazynami (około 10-15 metrów kwadratowych) w standardzie typowego garażu samochodowego.


- boxy wyodrębnione na magazynach: wydzielone powierzchnie z większej powierzchni magazynowej dla przechowywania towarów spaletyzowanych jak również towarów i rzeczy niestandardowych, ponad gabarytowych, mebli, łodzi, pojazdów samochodowych i innych towarów; wykorzystywane również przez firmy reklamowe (na czas realizacji zlecenia wykonania reklamy o wielkich wymiarach lub np. na pojazdach dla zachowania pewnych warunków realizacji zlecenia) i usługowe (naprawy pojazdów, zabudów pojazdów, montaże plandek, nietypowych konstrukcji drewnianych lub stalowych itp. garażowanie pojazdów z ładunkami wymagającymi szczególnych warunków)


- miejsca paletowe w obiektach magazynowych – dla towarów umieszczonych na paletach transportowych o różnych wymiarach zewnętrznych; wynajem małej powierzchni odniesionej do wielkości jednej palety euro dostosowanej do krótkoterminowych potrzeb klientów np. zakup w promocyjnych cenach towarów szybko rotujących przez właścicieli sklepów detalicznych, przez firmy budowlane, firmy usługowe, producentów, kancelarie komornicze itp.


Obsługiwani kontrahenci

- firmy handlowe branży spożywczej i przemysłowej

- firmy produkcyjne branży spożywczej, przemysłowej

- firmy reklamowe

- rolnicy

- firmy transportowo-logistyczne

- firmy budowlane

- sklepy internetowe

- kancelarie komornicze, syndycy masy upadłości podmiotów gospodarczych i osób fizycznych

- klienci indywidualni

- pozostałe podmioty w okresie remontów obiektów, przeprowadzek, likwidacji magazynów itp.