Usługi transportowe:

Eldo Sp.J. świadczy usługi transportowe z wykorzystaniem własnej floty pojazdów ciężarowych i dostawczych.


Usługi transportowe realizujemy:

- pojazdami ciężarowymi z kontenerami o ładowności do 15 ton, 20 paletowe z podestami Załadowczymi; kontenery są izolowane o długości 8,50 metra oraz 50 metrów sześciennych przestrzeni ładunkowej

- pojazdami dostawczymi – furgony o ładowności do 1,5 tony, 6 paletowe o przestrzeni ładunkowej14 metrów sześciennychW ramach usług transportowych oferujemy:


- ekspedycję i dystrybucję towarów

- rozładunek i załadunek pojazdów

- konsolidowanie towarów do dalszej ekspedycji

- spedycję i wysyłkę z wykorzystaniem transportu własnego

- obsługę cross-dock – magazyn redystrybucyjny dla firm zewnętrznychRealizujemy zlecenia transportowe głównie na obszarze województw lubuskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego związane z dystrybucją powierzonych towarów oraz kompletacji w celu konsolidacji i ekspedycji przechowywanych towarów. Zlecenia usług transportowych realizujemy pojazdami własnymi lub z wykorzystaniem firm transportowych.


Współpracujemy z firmami logistycznymi i transportowymi w zakresie transportu krajowego i zagranicznego. Dysponujemy pojazdami posiadającymi odpowiednie zezwolenia na przewóz artykułów spożywczych. Spółka posiada dodatkowo ubezpieczenie CARGO.